بازگشت به اخبار

در پارک علم و فناوری هرمزگان صورت گرفت:برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان هرمزگانی مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری

در مراسمی با حضور مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از برگزیدگان هرمزگانی هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در این مراسم که با حضور دانش آموزان برگزیده، مربیان و خانواده های آنها برگزار شد، خاطرنشان کرد، حوزه دانش آموزی یکی از حوزه هایی است که پارک علم و فناوری هرمزگان برنامه ریزی ویژه ای برای آن در نظر گرفته است.

به گفته وی، خدمات دهی پارک علم و فناوری برای دانش آموزان از طریق مرکز نوآوری پارک هرمزگان صورت می گیرد که فعالیت رسمی آن از امسال آغاز شده است.

وی همچنین با قدردانی از تلاش دانش آموزان در کسب پنج مقام هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی گفت: این تلاش ها با پشت کار دانش آموزان و تلاش مربیان به دست آمده است.

ادیبی ابراز امیدواری کرد، در آینده نیز شاهد موفقیت های بیش از پیش دانش آموزان نوآور هرمزگان باشیم.

در این نشست همچنین حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان گزارشی از روند اعزام تیم های هرمزگانی به هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی ارائه کرد.

گفتنی است، تیم های رباتیک هرمزگان موفق به کسب پنج مقام از بین ۴۴۸ تیم شرکت کننده در هفتمین دوره مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی شدند. این مسابقات در استان یزد برگزار شد.

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار