بازگشت به اخبار

معرفی نفرات برگزیده رویداد ایده شو مهندسی زیست فناوری

نفرات برگزیده رویداد ایده شو مهندسی زیست فناوری معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این رویداد با حضور معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری، ایده پردازان و نوآوران به میزبانی میناب برگزار شد.
علیرضا نصیری معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این رویدادها گفت: ایده شو رویدادی نیست که بتوان توقع ایجاد یک کسب و کار را از آن داشت، بلکه بیشتر تمرین ارائه ایده در مدت زمان محدود، از لحاظ نوآوری و درآمدزایی است.
وی بیان داشت: پارک علم و فناوری هرمزگان در کنار سایر دستگاه ها، محیطی را بوجود آورده است، که برای مراحل بعد از ایده، مانند تیم سازی و تجاری سازی از کسب و کارها حمایت می کند.
معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین تاکید کرد، موفقیت تیم ها در پشتکار و فراهم آوردن تیم اجرایی قوی است که برای تداوم و موفقیت کار باید به آن توجه کرد.
وی با قدردانی از مشارکت ایده پردازان ابراز امیدواری کرد که بتوان از این ایده ها حمایت کرد.
همچنین در ادامه ۱۰ نفر به عنوان ایده پرداز در این جلسه به ارائه ایده خود پرداختند که پس از ارائه ایده با رای هیات داوران و شرکت کنندگان، پنج ایده به مرحله دوم راه یافتند که در نهایت سه ایده به عنوان ایده برگزیده معرفی شدند.
در پایان رویداد، ایده ام البنین حاجبی پوری با عنوان اتاق هنر، ایده الناز دوشنبه پور با عنوان سنتز نانو جاذب پلیمری و ایده نوید پورکار جدید با عنوان تصفیه هوای آلوده با نانو فیلتر کربن و تیتانیوم دی اکسید به ترتیب به عنوان ایده های اول تا سوم انتخاب شدند.

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار