بازگشت به اخبار

نشست هم‌اندیشی دورهمی نوآورانه بندرعباس برگزار شد

دورهمی نوآورانه بندرعباس با حضور علاقه‌مندان به این حوزه در سالن کنفرانس پارک علم و فناوری برگزار شد.
دورهمی نوآورانه یک رویداد هفتگی و فرصتی برای کارآفرینان، برنامه نویسان، طراحان و سرمایه‌گذاران است که به شبکه‌سازی تبادل نظر و یادگیری از یکدیگر بپردازند.
برای هر هفته یک موضوع برای بحث در نظر گرفته می‌شود که اغلب در انتهای جلسه، رای گیری برای انتخاب موضوع هفته آینده انجام می‌شود و طبق نظر شرکت‌کنندگان یک موضوع برای هفته بعد مشخص می‌شود و همچنین موضوعات انتخابی با توجه به نیاز استارت‌آپ‌ها انتخاب می‌شود.
موضوع این هفته رویداد دورهمی بوم مدل کسب و کار بود که توضیحات توسط پارسا شرفی، بنیان‌گذار استارت‌آپ QRgardi ارایه شد. او به توضیح بخش‌های مختلف بوم مدل کسب‌و‌کار و رفع اشکال شرکت‌کنندگان پرداخت.
شرفی همچنین عنوان کرد که دورهمی‌ها فرصت بسیار مناسبی برای تیم‌سازی است زیرا در این گونه محیط‌‌ها افراد با روحیات و تخصص یکدیگر می‌شوند و با توجه به نیاز تیم به برنامه‌نویس، طراح گرافیک و … می‌توانند فرد مناسب برای تیم را برگزینند.
او همچنین در خصوص لزوم پر کردن بوم کسبوکار گفت: هر کسی که یک استارت آپ یا هر نوع از کارآفرینی را می‌خواهد راه‌اندازی، بازسازی یا مدیریت کند باید این بوم را بصورت کامل پر کند.
شرفی گفت: بوم کسب‌و‌کار به شما کمک می‌کند تا تمام جزئیات و موارد مختلف کسب‌و‌کار خود را به صورت دقیق مشاهده کنید و بتوانید استراتژی خود را بهتر تعیین کرده و کسب‌و‌کار خود را با دقت و سرعت بیشتری به پیش هدایت کنید.
از این پس نشست‌های دورهمی به صورت زنده در اینستاگرام قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند نشست‌های دورهمی را دنبال کنند.همچنین به پرسش‌هایی که بینندگان در لایو مطرح می‌شود توسط افراد حاضر در دورهمی پاسخ داده می‌شود.
اطلاع رسانی دورهمی در کانال نوآورانه و پیج اینستاگرام مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان قرار داده می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۵۰۷۹۴-۰۷۶ تماس بگیرید.

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار