بازگشت به اخبار

تعاون گران هرمزگان با کسب و کارهای استارت آپی آشنا شدند

اولین همایش آشنایی تعاونگران برتر استان با استارت‌آپ‌ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این همایش با مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف آشنایی تعاونگران برتر با استارت‌آپ‌ها برگزار شد.

موسی نجفی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در این همایش با تاکید بر آشنایی تعاونگران با کسب‌و‌کارهای نوپا گفت: با توجه به تغییر رویکردهای کسب و کار در دنیای کنونی لازم است تعاونی ها نیز در این راستا گام بردارند و بر اساس علم روز فعالیت کنند.

وی تعاونی‌ها را ظرفیتی برای تسهیل در کسب و کارها دانست و گفت: این مجموعه ها به دلیل فعالیت طولانی در این حوزه تجربیات خوبی دارند اما باید روند گذار از سنتی به کسب و کارهای نوین را طی کنند تا به موفقیت های لازم برسند.

به گفته وی، در حال حاضر کسب‌و‌کارهای سنتی نمی‌توانند پاسخگوی نیاز مردم باشند و تعاونی‌ها باید به سمت کسب‌و‌کارهای نو بروند زیرا این کسب‌و‌کارها مزیت‌ها و سودآوری بیشتری دارند.

حسین رئیسی مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری نیز در این جلسه به کسب و کارهای استارت‌آپی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تعدادی از استارت آپ های موفق در پارک علم و فناوری هرمزگان مستقر هستند که در حال خدمات رسانی هستند.

وی گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان با توجه به نوع فعالیت، حمایت های لازم را از استارت آپ ها دارد از این رو تعاونی ها می توانند با ورود به این کسب و کارها حمایت های مورد نیاز را دریافت کنند.

در این نشست همچنین تعدادی از استارت آپ های موفق پارک علم و فناوری هرمزگان به ارائه روند موفقیت و نوع فعالیت خود پرداختند.

 

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار