بازگشت به اخبار

نمايشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوري استان هرمزگان افتتاح شد/ ارائه دستاوردهای فناوری هرمزگان از سوی پارک علم و فناوری

11111 111111نمايشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوري استان هرمزگان همزمان با هفته پژوهش و فناوری با حضور جاسم جادری استاندار هرمزگان، فناوران، پژوهشگران و بازدید کنندگان افتتاح شد.

در این نمايشگاه ۲۸ دستگاه اجرايي استان از جمله پارک علم و فناوری دستاوردهای پژوهشی و فناوری خود را در محل مجتمع گفتگوي تمدن هاي بندرعباس ارائه داده اند.

همچنين در محل اين نمایشگاه کارگاه های آموزشی همزمان با هفته پژوهش و فناوری برگزار مي شود که پارک علم و فناوری هرمزگان در برگزاری آن مشارکت دارد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در بازدید استاندار از غرفه فناوران مراکز رشد پارک با اشاره به ظرفیت های فناوری استان هرمزگان بیان داشت: هرمزگان در حوزه دانش بنیان جهش فراوانی داشته است که آمار ۶ شرکت دانش بنیان در سال ۹۳ به ۲۰ شرکت دانش بنیان در سال ۹۵ تاکنون رسیده است.

وی افزود: پارک هرمزگان جهت افزایش شرکت های دانش بنیان از اخذ مجوز کارگزاری شرکت دانش بنیان حمایت کرده که خوشبختانه این مهم اتفاق افتاده است.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین گفت: در حوزه حمایت های دانش آموزی نیز گام های مهمی برداشته شده است که تسهیلات لازم و بلاعوض نیز به دانش آموزان اعطا شده است.

هفته پژوهش و فناوری با شعار “پژوهش تقاضا محور و تجاری سازی فناوری، زیربنای اقتصاد مقاومتی” از ۱۴ الی ۱۸ آذر ماه در هرمزگان برگزار مي شود.

در مراسم اختتامیه اين هفته از ۱۴ پژوهشگر برتر و دو فناور برتر استان که توسط کمیته علمی ستاد هفته پژوهش انتخاب شده اند تقدیر به عمل می آید.

همچنین از هفت دانش آموز پژوهشگر برتر که توسط اداره کل آموزش وپرورش انتخاب شده اند نیز تقدیر خواهد شد.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار