بازگشت به اخبار

همکاری نزدیک صدا سیما و پارک هرمزگان برای معرفی شرکت های دانش بنیان

مدیرکل صدا و سمای مرکز خلیج فارس از همکاری با پارک علم و فناوری هرمزگان برای معرفی شرکت های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، مهندس جلایی در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، با تاکید بر اینکه وظیفه خود می دانم در توسعه استان نقش ایفا کنم، افزود: یکی از این مسیرها تکیه بر اقتصاد دانش بنیان است.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی ما باید بر اساس ترویج گفتمان اقتصادی در جامعه باشد خاطرنشان کرد،  یکی از مجموعه های که می تواند در این زمینه تاثیرگذار باشد صدا وسیماست.

مدیرکل صدا و سمای مرکز خلیج فارس با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر ترویج گفتمان اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: فناوران حوزه دانش بنیان و پارک های علم و فناوری می توانند نقش اصلی را در این زمینه ایفا کنند. از این رو ما آمادگی داریم نسبت به معرفی دستاوردهای این شرکت ها اقدام کنیم.

وی افزود: بسیاری از شرکت های دانش بنیان و فناوران در صورت حمایت می توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش ایفا کنند که تلاش خواهیم کرد با همکاری پارک علم و فناوری هرمزگان اقدام به برنامه سازی در این زمینه کنیم.

در این نشست همچنین علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با قدردانی از همکاری های صدا وسیمای مرکز خلیج فارس در معرفی فناوران پارک علم و فناوری خاطرنشان کرد، خوشبختانه در برگزاری برنامه ها و رویدادهای پارک هرمزگان حضور خبرنگاران و گزارشگران صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پر رنگ بوده که امیدواریم با تداوم این روند گام های مهمتری در راستای معرفی شرکت های دانش بنیان  صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه سیاست پارک هرمزگان معرفی قابلیت ها و شرکت های توانمند دانش بنیان است، از مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس خواست در این زمینه همکاری های لازم با پارک هرمزگان صورت گیرد.

فتی در پایان از دید مثبت مدیرکل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در حمایت از برنامه سازی در حوزه پارک علم و فناوری ابراز امیدواری کرد، این تعامل بتواند گام مهمی در معرفی توانمندی های شرکت های دانش بنیان که نقش اساسی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند، باشد.

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار