بازگشت به اخبار

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان:رویداد مهم استارتاپ ویکند بندرعباس سال آینده برگزار می شود

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری رویداد مهم استارتاپ ویکند در بندرعباس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان هرمزگان، مهندس علی فتی افزود: این رویداد مهم اواخر فروردین ماه سال آینده توسط پارک علم و فناوری استان هرمزگان با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی نانو صنعت مستقر در پارک استان برای اولین بار در بندرعباس برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد، استارتاپ ویکند بندرعباس از ۲۶ الی ۲۸ فروردین ماه برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت swhormozgan.ir در این رویداد مهم شرکت کنند.

فتی، در تشریح رویداد استارتاپ ویکند گفت: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارتاپ، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان بیان داشت: در این برنامه شرکت کنندگان همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب می‌شوند ایده‌ها را به کسب و کار تبدیل می‌کنند. در پایان برنامه تیم‌ها پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار و اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌دهند.

وی به برنامه های این رویداد در بندرعباس اشاره کرد و افزود: در این برنامه که به مدت سه روز برگزار می شود، کارآفرینان موفق و اساتید حوزه کسب و کار سخنرانی می کنند. به گفته فتی، آموزش تجربی تبدیل ایده به طرح از دیگر برنامه های مورد توجه این رویداد در بندرعباس است.

اشتراک این نوشته

بازگشت به اخبار