شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا متشکل از متخصصان و افراد باتجربه با هدف رشد و پرورش ایده های ناب در تمامی حوزه ها در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد تا با اتکا به استعداد و خلاقیت جوانان ایرانی گامی موثر در رفع نیازها و مشکلات برداشته و در کنار آن به تولید، اشتغال و پیشرفت و آبادانی کشور کمک کند. شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا  دارای متخصصانی در زمینه های مختلف ازجمله  طراحی وب ، IT  ، گرافیک ، مهندسی فروش، مهندسی تبلیغات ، تحقیق و توسعه ،مشاوران کسب و کار و…. میباشد که باعث شده این مجموعه تبدیل به مجموعه ای حرفه ای برای مشاوره و شروع کسب و کار شود .

شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا آغاز فعالیت خود را با سه پروژه در زمینه های فروشگاه آنلاین و سیستم حمل و نقل کالا و ساختمان شروع کرده است که در جهت تحقق اهداف خود برای به ثمر رسیدن تک تک پروژه ها هزینه ها و زمان زیادی صرف کرده است و مطالعات و تحقیقات بسیاری در این زمینه صورت گرفته است.

از جمله پروژه هایی که در مراحل پایانی خود می باشد می توان به پروژه ” ای تحفه ” اشاره نمود که  کمپینی از برترین تولید کنندگان سوغات در کل کشور می باشد . ای تحفه یک وبسایت اینترنتی یا همان فروشگاه آنلاین سوغات می باشد

یک بازارچه کامل از سوغات ناب ایرانی. ای تحفه بنا شد تا محبوب ترین تولید کنندگان سوغات و صنایع دستی در کل کشور با نظر خود مردم  شناسایی و به مردم دیگر استان ها معرفی شوند . در این پروژه سعی شده کامل ترین مرجع سوغات و صنایع دستی در کمترین زمان با ضمانت اصالت آن در اختیار هموطنان گرامی قرار گیرد

تیم “ای تحفه” توانسته با ایده جذاب و منحصر به فرد خود ، در کنار کاهش هزینه های هموطنان عزیز و حذف واسطه ها و افزایش آگاهی مردم از سوغات وصنایع دستی و همچنین فرهنگ هر شهر و دیار ، موجب افزایش اشتغال و کارآفرینی برای تعداد زیادی از جوانان این مرز و بوم شود.

پروژه های دیگر شرکت مشاهیر ایده پرداز ویرا  نیز با اتکا به خداوند متعال و عزم تیم حرفه ای شرکت نیز در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید. و در این راستا آماده همکاری با افراد با انگیزه و حرفه ای و شرکت های همسو با رسالت های این مجموعه می باشد.

راه های ارتباطی ما

وب سایت : www.etohfeh.com           ایمیل : info@etohfeh.com                 تلفن : ۰۷۶۳۳۶۲۱۴۳۷