بازگشت به اخبار
بازدید محمدآشوری نماینده مجلس از پارک

قدردانی نماینده هرمزگان از فراهم شدن زیرساخت فناوری در هرمزگان

محمد آشوری نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به همراه صالح دریانورد رئیس سازمان برنامه و بودجه و همچنین امین قصمی مدیر عامل آبفای هرمزگان از برج فناوری هرمز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، محمد آشوری ضمن بازدید از روند فعالیت فناوران و شرکت های دانش بنیان و نشست بررسی ظرفیت های آن ها، اقدامات انجام شده در پارک علم و فناوری هرمزگان را ستود و گفت: برج فناوری هرمز باعث امید جوان های نوآور خواهد شد.

به گفته وی، امکانات ایجاد شده در برج فناوری زمینه توسعه زیست بوم حوزه فناوری را فراهم کرده است.

  دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در این بازدید با اشاره به ظرفیت‌های ایجاد شده در برج فناوری هرمز اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته معاون علمی و فناوری رئیس جمهور نیز با حضور در برج فناوری از ظرفیت های ایجاده شده بازدید خواهد کرد.

به گفته وی برج فناوری هرمز با هدف استقرار تیم ستادی پارک علم و فناوری و همچنین فناوران این مجموعه احداث شده است.

فتی افزود: این برج علاوه بر طبقه همکف و کارگاهی در زیر زمین، دارای ۷ طبقه دیگر برای استقرار شرکت های فناور و دانش بنیان در نظر گرفته شده است.

 وی افزود: برج فناوری هرمز از محل اعتبارات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همچنین کمک وزارت علوم تحقیقات و فناوری تکمیل شده است.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین بر همکاری بین بخشی با سازمانهای دولتی در هرمزگان تاکید کرد و گفت: ظرفیت های زیادی در استان هرمزگان وجود دارد که می‌توانیم با کمک سازمان برنامه بودجه و همچنین آب و فاضلاب استان هرمزگان از ظرفیت‌های موجود بهره لازم را ببریم.

وی با قدردانی از همکاری و تلاش های نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به ویژه محمد آشوری افزود: حمایت نمایندگان در راستای توسعه فناوری هرمزگان کاملاً مشهود است از این رو انتظار است با تصویب قوانین زمینه تسهیل روند توسعه فناوری در استان هرمزگان فراهم آید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار