بازگشت به اخبار

بررسی نیازهای فناورانه شرکت شهرک های صنعتی با حضور فناوران پارک فناوری هرمزگان

نشست هم اندیشی نیازهای فناورانه شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان در حضور فناوران پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این نشست با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان و همچنین رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.
دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در این نشست  با اشاره به ظرفیت های طرفین برای حل  مشکلات استان هرمزگان گفت: یکی از ماموریت‌های پارک علم و فناوری هرمزگان تولید فناوری بومی برای حل مشکلات استان هرمزگان با تکیه بر دانش بومی است که خوشبختانه واحد های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان این مهم را به اثبات رسانده اند و در حال حاضر شاهد تولید محصولات دانش بنیان بومی استان هرمزگان توسط فناوران همین استان هستیم .
وی با بیان اینکه برج فناوری هرمز با شعار بهترین مکان برای ایده های نو، زمینه استقرار و پذیرش فناوران را  فراهم کرده است، افزود: این برج محلی برای شکوفایی و رونق تولید با استفاده از فن‌آوری‌های بومی تولید شده توسط افراد صاحب ایده و شرکت‌های دانش‌بنیان است .
فتی در عین حال گفت: در راستای تقویت فناوران هرمزگان لزوم همکاری واحدهای صنعتی استان هرمزگان بیش از پیش است از این رو تعامل پارک علم و فناوری هرمزگان با شرکت شهرک های صنعتی استان  می تواند گام مهمی در این راستا باشد .
وی با قدردانی از حضور مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان در نشست با فناوران پارک علم و فناوری هرمزگان خاطرنشان کرد، این حضور نشان می دهد که شرکت شهرک های صنعتی دغدغه این موضوع را دارد که مشارکت این مجموعه می‌تواند در روند توسعه فناوری استان هرمزگان موثر واقع شود .


در این جلسه همچنین دکتر امیرزاد مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان ضمن استقبال از مشارکت با پارک علم و فناوری در راستای تولید محصول دانش بنیان گفت: شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان  از ظرفیت هایی که در اختیار دارد در راستای کمک به شرکت های دانش بنیان به کار خواهد گرفت .
وی افزود: راه اندازی فن بازار در فضای اشتراکی دو طرف یکی از اقداماتی است که می‌توان در زمینه معرفی و فروش محصولات فناوران پارک علم و فناوری هرمزگان عملیاتی کرد .
وی همچنین با استقبال از  برپایی تور بازدید از واحد های فناور پارک علم و فناوری برای فعالان زیر مجموعه شرکت شهرکهای صنعتی، تصریح کرد، این مهم یکی از اقداماتی است که برای آن برنامه ریزی خواهد شد تا بتوان  زمینه تعامل صنعت و پارک فناوری را فراهم کرد .
وی همچنین کمک به واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در حوزه فروش به خصوص حضور در نمایشگاه‌های خارج از کشور اشاره کرد و گفت: در این زمینه با ساز و کارهایی که از سوی شرکت شهرک های صنعتی اعلام خواهد شد زمینه این کار را فراهم خواهیم کرد .

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار