بازگشت به اخبار

جهش پارک هرمزگان در حوزه دانش بنیان/ قدردانی استاندار از فناور برتر پارک علم وفناوری

اختتامیه هفته پژوهش (4)مراسم اختتامیه هفته پژوهش و فناوری با تقدیر از فناور برتر پارک علم و فناوری و دانش آموزان برگزیده مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری اعزامی از سوی پارک به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، در این مراسم استاندار هرمزگان از جلوه سهرابی پور فناور برتر پارک علم و فناوری هرمزگان تقدیر کرد.

در این مراسم همچنین استاندار هرمزگان از پنج دانش آموز برگزیده در  مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری که از سوی مدرسه رباتیک مستقر در پارک علم و فناوری اعزام شده بودند، تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در حاشیه برگزاری این مراسم به فعالیت های انجام شده در پارک علم و فناوری هرمزگان اشاره کرد و گفت: جلوه سهرابی پور به دلیل نوع فعالیت و ارزشمند بودن ایده محوری از سوی پارک هرمزگان حمایت شد.

به گفته وی، شرکت زیست دریا پروران آناهیتا با ایده تولید پلیمرهای زیستی و کود مایع از جلبک های دریایی خلیج فارس از دوره رشد مقدماتی فعالیت خود را در پارک علم و فناوری آغاز و پس از طی کردن مرحله رشد و با دارا بودن آیتم های لازم مجوز شرکت دانش بنیان را دریافت کرد.

فتی ابراز داشت: پارک علم و فناوری هرمزگان با تاکیداتی که از سوی وزارت علوم، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاندار هرمزگان صورت گرفته، اقدامات لازم برای دانش بنیان شدن واحدهای فناور انجام داده است که طی یکسال اخیر جهش خوبی صورت گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد، با برنامه ریزی هایی که صورت می گیرد بتوان در این زمینه به موفقیت های بیشتری دست یافت.

وی همچنین با اشاره به موفقیت دانش آموزان در  مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری گفت: با توجه به اهمیت حمایت از دانش آموزان پارک علم و فناوری برنامه هایی را در این زمینه در دستور دارد که باعث شده موفقیت هایی در حوزه دانش آموزی به دست آید.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار