بازگشت به اخبار

استقبال دانشجویان هرمزگانی از ایده شو

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از حمایت این مجموعه در راستای حمایت از ایده های دانشجویی در قالب رویداد ایده شو خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر پویان ادیبی در مراسم ایده شو که توسط مرکز نوآوری در دانشگاه پیام نور بندرعباس برگزار شد، افزود: رویداد ایده شو از امسال توسط مرکز نوآوری پارک علم و فناوری کلید خورد که خوشبختانه با استقبال دانشجویان و دانش آموزان همراه بوده است.

وی با بیان اینکه طرح ایده و به داوری گذاشتن آنها از طرف دانشجویان خلاق جرأت می خواهد، اضافه کرد، حضور دانشجویان در چنین رویدادی سرآغاز ورود به عرصه وسیع تر علم و فناوری است که پیش زمینه اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان به شمار می رود.

ادیبی خاطرنشان کرد، مرکز رشد پارک هرمزگان آمادگی دارد تا از ایده های مطرح شده در ایده شو مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور حمایت کرده و تسهیلات لازم جهت پرورش ایده و به محصول رساندن آنها در اختیارشان قرار دهد.

به گفته مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان، به همین منظور تلاش کردیم تا با راه اندازی مراکز نوآوری در شهرستان های هرمزگان زمینه را برای شکوفایی استعدادها را فراهم آوریم.

وی افزود: در حال حاضر سه شهرستان خمیر، میناب و جاسک دارای مرکز نوآوری هستند که مورد حمایت پارک هرمزگان هستند.

بر اساس این گزارش در پایان از مجموع ۱۴ ایده سه ایده برتر توسط هیات داوران انتخاب و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

گفتنی است، ایده “پاک کننده کف کفش خودکار” توسط میلاد شرفی، “بستنی عرقیجات سنتی” توسط بهاره داوود پور، “خانه فرهنگ هرمزگان” توسط مرضیه امیری مطرح که به ترتیب اول تا سوم شناخته شدند.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار