بازگشت به اخبار

نفرات برگزیده هفدهمین رویداد ایده شو هرمزگان معرفی شدند

هفدهمین رویداد ایده شو هرمزگان در حوزه دانش آموزی برگزار شد.

این رویداد با محوریت دریا و با همکاری آموزش و پرورش هرمزگان و توسط مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

در این رویداد پس از داوری اولیه ۱۳ ایده پرداز در مرحله نهایی پذیرفته شدند که پس از رای داوران و شرکت کنندگان ایده فاطمه دهقانی، فاطمه ملایی، نوید پور کار جدید، مریم آئین پرست، عاطفه شیرپورو زهرا طاهری فرد به مرحله داوری پایانی راه یافتند.

در مرحله پایانی و پس از رای داوران ایده گلوکزآمین از نوید پورکارجدید، ایده پاکسازی لکه های نفتی از سطح دریا از زهرا طاهری فرد و ماسک ضد سرب خیار دریایی از فاطمه دهقانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در این رویداد علیرضا نصیری معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این رویداد گفت: خوشبختانه آموزش و پرورش در این حوزه حضور جدی دارد که توانسته نسبت به شکوفا شدن خلاقیت دانش آموزان نقش ایفا کند.

وی با بیان اینکه در این رویدادها تلاش بر این است که شرکت کنندگان آمادگی لازم برای نوآوری و خلاقیت داشته باشند گفت: ما نیز در مجموعه پارک علم و فناوری از ایده های برتر حمایت می کنیم.

نصیری بر کار جمعی در نتیجه بخش بودن ایده ها مهم ارزیابی کرد و گفت: ما نیز از ایده هایی که تیم قوی و خلاق پشت آن باشد حمایت ویژه می کنیم و تلاش می کنیم تا با حمایت هایی که بر عهده ما گذاشته شده زمینه را برای موفقیت شرکت کنندگان فراهم کنیم.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار