بازگشت به اخبار

تقدیر جلال بختیاری از رئیس پارک علم و فناوری در اختتامیه هفته پژوهش؛ کمک پارک هرمزگان برای توسعه فناوری همزمان با هفته پژوهش و فناوری

همزمان با مراسم اختتامیه هفته پژوهش و فناوری استان هرمزگان از تلاش های رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در برگزاری نمایشگاه و فن بازار هفته پژوهش و فناوری تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، این مراسم که با حضور جلال بختیاری مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و روسای دانشگاه ها، مدیران دستگاه های اجرایی و معاون استاندار هرمزگان برگزار شد، از دکتر علی فتی رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در مشارکت در برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش و فن بازار تجلیل شد.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: پارک هرمزگان در برپایی نمایشگاه علاوه بر عهده دار شدن معرفی فناوران برتر، تلاش کرد تا با برپایی غرفه اقدام به نمایش دستاوردها و ارتباط برای توسعه فناوری کند.

به گفته فتی، پارک علم و فناوری هرمزگان به دلیل نوع فعالیت در بخش فن بازار حضور چشمگیرتری داشت. از این رو با ایجاد میز معرفی محصولات و فناوری های به تولید و فروش رسیده دستاوردهای این بخش را در معرض دید علاقه مندان قرار داد.

وی افزود: رایزنی های فناوران برای فروش محصول از دیگر برنامه های در حاشیه فن بازار بود. در این ارتباط سه قرارداد تجاری به مبلغ ۴۹۸ میلیون تومان به امضا رسید.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: ایجاد فرهنگ کارآفرینی و ترغیب بازدید کنندگان به تولید فناوری در حاشیه نمایشگاه،

اهدای کانکس قطعاتی تولید فناور برتر پارک هرمزگان به زلزله زدگان کرمانشاه، مشارکت و حمایت مالی از برگزاری دو ایده شو به کمک دانشگاه هرمزگان از دیگر فعالیت های پارک در هفته پژوهش و فناوری بود.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار