بازگشت به اخبار

تجلیل از فناور و شرکت پارکی برتر هرمزگان در اختتامیه هفته پژوهش

از فناور و شرکت پارکی برتر پارک علم و فناوری هرمزگان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، در مراسمی که با حضور جلال بختیاری مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و روسای دانشگاه ها، مدیران دستگاه های اجرایی و معاون استاندار هرمزگان برگزار شد از فناوران و پژوهشگران برتر استان هرمزگان تجلیل شد.

در این مراسم پس از بررسی های صورت گرفته، فاطمه عیدی قلعه قاضی به عنوان فناور برتر هرمزگان از پارک علم و فناوری و همچنین مجتمع پترو صنعت گامرون یکی از شرکت های پارکی به عنوان غرفه برتر نمایشگاه و همچنین واحد برتر تحقیق و توسعه برتر و محصول تحقیق و توسعه برتر انتخاب شد.

در این مراسم همچنین از دیگر فناوران و پژوهشگران برتر استان هرمزگان تجلیل شد.

دکتر جلال بختیاری در مراسم اختتامیه هفته پژوهش و فناوری هرمزگان با اشاره به اهمیت برگزاری این هفته افزود: تلاش ما در سال های اخیر بر این بوده تا مردم با دستاوردهای پژوهشگران و فناوران آشنا شوند.

به گفته وی، تمام بودجه های تزریقی بخش پژوهش و فناوری به استان ها در هفته پژوهش و فناوری مانیتور می شود تا ببینیم خروجی آن چه بوده است.

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه با تاکید بر راه اندازی شورای راهبردی پژوهش و فناوری در استان هرمزگان گفت: این شورا در دانشگاه وجود دارد اما ما معتقدیم این شورا باید در کل استان هرمزگان گستردگی داشته باشد و در سطح استان تشکیل شود.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار