بازگشت به اخبار

تهیه و تولید تور مجازی حمام گله داری توسط واحد فناور پارک علم و فناوری هرمزگان

اولین تور مجازی گردشگری هرمزگان پس از تولید توسط واحد فناور پارک علم و فناوری هرمزگان رونمایی شد.

به گزارش پارک علم و فناوری هرمزگان، این تور مجازی توسط واحد فناور فضا زمان قشم مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری با همکاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان تهیه و رونمایی شد.

محسن زارعی مدیرعامل شرکت فضا زمان قشم پارک علم و فناوری هرمزگان در مراسمی که با حضور بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از فعالان این حوزه با تشریح جزئیات این تور افزود: با هماهنگی های صورت گرفته تور مجازی حمام گله داری بندرعباس در مدت چهار روز تصویر برداری و مستند سازی شد و پس از آن برای عرضه در اختیار میراث فرهنگی قرار گرفت.

وی به اهمیت تور مجازی اشاره کرد و گفت، بسیاری فرصت حضور در محل فیزیکی آثار باستانی و مکان های گردشگری ندارند از این رو با ارائه تور مجازی این فرصت فراهم شده تا بطور کامل در سریع ترین زمان بتوانند از طریق اینترنت بازدید مجازی انجام دهند.

مدیرعامل شرکت فضا زمان قشم پارک علم و فناوری هرمزگان همچنین گفت: تور مجازی این فرصت را برای گردشگران فراهم می کند تا قبل از حضور فیزیکی در محل، شرایط آن را سنجیده و بصورت مجازی بازدید و پس از آن زمان خود را با توجه به گستردگی منطقه گردشگری تنظیم کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، این اقدام بتواند زمینه را برای معرفی بیشتر گردشگری هرمزگان فراهم آورد.

به گفته زارعی، پروژه های مشابه در حوزه های دیگر نیز در دستور کار این واحد فناور است.

شایان ذکر استف علاقه مندان می توانند از طریق لینک http://archvr.ir/test/Hamame%20Galedari%20Paiz%2096/ بصورت مجازی از تور گردشگری حمام گله داری بازدید کنند.

 

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار