بازگشت به اخبار

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری: باید راه را براى حضور مدیران جوان و بانوان فراهم کنیم

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ما نیاز به حضور جوانان در تمامی عرصه‌ها داریم و باید راه را براى حضور مدیران جوان و بانوان فراهم کنیم.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سیدضیاء هاشمی در پنجمین روز از هفته دولت در آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی استان هرمزگان، اظهار داشت: امیدوارم به برکت هفته دولت، دولتمردان توفیق خدمت بیشتر به مردم را داشته باشند تا مردم در آسایش و رفاه بیشتری زندگی کنند.

وی تصریح کرد: در نظام جمهوری اسلامی شعار دولت فدای ملت مطرح است که با تبعیت از این شعار دولت دوازدهم برخاسته از مردم کار خود را آغاز کرد و نمایندگان مردم وزرا را با بالاترین رأی انتخاب کردند و به‌طور مستقیم و غیرمستقیم به دولت رأی دادند.

دکتر هاشمی با اشاره به اینکه در اولین هفته دولت دوازدهم هزاران پروژه که زحمت میلیون‌ها انسان خدوم است، به بهره‌برداری رسید، خاطرنشان کرد: افتتاح این مدرسه نشان از فرهنگ خیرخواهی در جامعه است و امیدواریم خیرین کارهای خود را توسعه دهند و در حوزه‌های مختلف به انجام امور بپردازند.

وی بابیان اینکه ایجاد زیرساخت‌ها برای توسعه فرهنگی بسیار تأثیرگذار است، افزود: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته درآمدهای حاصله دولت باید برای نسل‌های بعد نیز بماند و دست دولت به یاری ملت دراز است.

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه خیرین از گذشته در جایگاه رفیعی در میان مردم قرارگرفته‌اند، عنوان کرد: خیرین نقش بسرایی را در آبادانی کشور خود دارند و دولت با این نیت در حوزه عمرانی تسهیل امور را در دست دارد و با واگذاری امور به مردم باید عمران و آبادانی کشور تسهیل یابد.

دکتر هاشمی در ادامه گفت: کشور اگر قوی باشد همه ما قدرتمند هستیم، امنیت در کشور پایدار و جاری است پس‌نیاز به وحدت داریم.

سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه زن و مرد در این کشور برای توسعه و آبادانی تلاش می‌کنند، خاطرنشان کرد: زنان وظایف‌شان به‌خوبی در کشور شناخته‌نشده است درحالی‌که زنان اولین استادان هستند و زمینه‌سازی برای حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی امری ضروری است که خوشبختانه امروزه تبدیل به قانون شده است.

وی در پایان گفت: ما نیاز به حضور جوانان در تمامی عرصه‌ها داریم و باید راه را برای حضور مدیران جوان و بانوان فراهم کنیم.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار