بازگشت به اخبار

پارک فناوری و مجمع خیرین در توسعه فناوری هرمزگان با هم همکاری می کنند

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان درباره حضور خیرین و مشارکت آنها در توسعه فناوری با رئیس مجمع خیرین استان هرمزگان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر علی فتی در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده در پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: فعالیت پارک هرمزگان زمینه را برای توسعه فناوری در استان و ایجاد اشتغال پایدار کمک به سزایی کرده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه منتظر اشتغال و کسب درآمد هستند و این فرصت مناسبی است تا با ورود به این مجموعه زمینه شغل پایدار نیز برای آنها فراهم شود.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به نقش پررنگ خیرین در در حوزه دانشگاه گفت: در این زمینه فعالیت های چشمگیری صورت گرفته است و نیاز است خیرین برای تکمیل این چرخه در توسعه فناوری نیز به کمک فارغ التحصیلان دانشگاهی بیایند و زمینه کسب و کار دائم نیز برای افراد دارای فکر و ایده فراهم آورند.

وی همچنین با اشاره به تشکیل صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق فرصتی فراهم می کند تا منابع مالی فناوران و افراد دارای ایده  تامین شود. از آنجا که طبق قانون ۵۱ درصد سهام این صندوق باید خصوصی باشد خیرین می توانند با مشارکت در این صندوق پارک هرمزگان را در راستای اهداف خود یاری کنند.

در این نشست همچنین سید عبدالله هاشمی رئیس مجمع خیرین استان هرمزگان نیز ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در زمینه توسعه فناوری استان هرمزگان با اشاره به نیازهای استان و ورود خیرین برای توسعه گفت: خیرین تاکنون در بخش های مختلف از جمله پزشکی، دانشگاه، مدرسه سازی و… ورود کرده اند و نتایج خوبی برای استان به همراه داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد، با همکاری و برنامه ریزی بتوانیم در کنار پارک علم و فناوری زمینه را برای ایجاد اشتغال در حوزه فناوری فراهم کنیم.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار