بازگشت به اخبار

آموزش ۳۳ داور علمی برای معرفی به اداره ثبت اختراعات

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان از افزایش تعداد داوران ثبت اختراع در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر علیرضا با بیان اینکه پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان مرجع داوری ثبت اختراعات به دنبال تسهیل در روند داوری ثبت اختراعات در تلاش است تا از متخصصین آموزش دیده و آشنا به اطلاعات روز اختراعات استفاده کند.

به گفته وی، در همین راستای برای استفاده از ظرفیت علمی اساتید و افراد تحصیل کرده در رشته های مختلف برای داوری طرح ها یک دوره آموزشی ویژه با عنوان نحوه ارزیابی ادعایی اختراعات برای این افراد برگزار شد که امیدواریم روند داوری را با کیفیت و سرعت بالاتر انجام دهیم.

وی با بیان اینکه ۳۳ داور علمی دیگر برای اداره ثبت اختراعات کشور از استان هرمزگان معرفی شدند، گفت: پیش از این ۶۹ داور در این زمینه داوری اختراعات را انجام می دادند که این عدد به بیش از ۱۰۰ نفر رسید.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: در این دوره آموزش های لازم در زمینه روند داوری اختراعات آموزش داده شد.

گفتنی است، در این دوره آموزشی دکتر محمدعلی میرزایی مدیر دفتر مالکیت فکری، صادق مزیدی مرادی و راضیه گردی آموزش های لازم را به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی ارائه دادند.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار