بازگشت به اخبار

پویان ادیبی مطرح کرد: تاکید بر همکاری مشترک مراکز رشد دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری هرمزگان

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از تلاش برای هم افزایی مراکز رشد فعال در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در دومین نشست مدیران مراکز رشد پارک های علم و فناوری و دانشگاه های استان هرمزگان با بیان اینکه با بازگشایی دانشگاه ها فعالیت مراکز رشد وارد فاز تازه ای می شود، خاطرنشان کرد، در این مسیر هر یک از مراکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری و دانشگاه ها ظرفیت بالقوه ای دارند که با همکاری مشترک نمود بیشتری خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد، این همکاری ها باعث تشویق دانشجویان به سمت نوآوری و کارآفرینی شود.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در ادامه به در پیش بودن نمایشگاه هفته پژوهش اشاره کرد و گفت: لازم است برای معرفی دستاورهای مراکز رشد کمیته برنامه ریزی برای حضور پررنگ واحدهای فناوری صورت گیرد.

وی استقبال مراکز رشد استان هرمزگان از برگزاری مسابقات ایده شو و استارتاپ ویکند بطور مشترک زا به فال نیک گرفت و ادامه داد، برگزاری این رویداد طی دو سال اخیر نتایج مثبتی به همراه داشته است که امیدواریم با همکاری هایی که صورت می گیرد این رویدادها بصورت منظم برگزار شود.

ادیبی همچنین به اطلاع رسانی از اقدامات مراکز رشد اشاره کرد و بیان داشت: فعالیت های این مراکز اگر بصورت متمرکز و در قالب یک خبرنامه منتشر شود می تواند بازخورد مناسبتری داشته باشد.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار