بازگشت به اخبار

علی فتی مطرح کرد:توجه ویژه پارک علم و فناوری هرمزگان به بازاریابی در نمایشگاه های بین المللی/ شرکت در نمایشگاه اینوتکس

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از عرضه و بازاریابی محصولات واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه های بین المللی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، علی فتی افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان در سالجاری توجه ویژه ای به بازاریابی محصولات واحدهای فناور در نمایشگاه های بین المللی دارد.

وی با بیان اینکه در سال “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل”، برنامه پارک علم و فناوری بر این محور استوار شده است، خاطرنشان کرد، نامگذاری امسال با نام اقتصاد مقاومتی و همچنین گشایش اقتصادی پس از رفع تحریم ها زمینه برای عرض اندام شرکت های دانش بنیان در بازار خارج کشور فراهم شده از این رو در تلاش برای ورود به بازارهای بین المللی هستیم.

به گفته وی، شرکت در نمایشگاه های بین المللی و عرضه محصولات واحدهای فناور این فرصت را بوجود می آورد تا اقتصاد چنین شرکت هایی تقویت شود.

فتی خاطرنشان کرد، برنامه ما در نمایشگاه های بین المللی صرفا عرضه فناوری هایی که به محصول رسیده و نیاز روز بازار است که با برنامه ریزی های صورت گرفته در سالجاری گام های ثمربخشی بر خواهیم داشت.

وی همچنین با اشاره به تاکیدات وزارت علوم بر تعاملات بین المللی افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در همین راستا گام بر می دارد و تلاش دارد در این زمینه گام های موثری بر دارد.

عرضه محصولات پارک هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس

رئیس پارک علم و فناوری  هرمزگان همچنین با اشاره به حضور پارک علم و فناوری هرمزگان در نمایشگاه اینوتکس با حضور شرکت های ایرانی و خارجی افزود: در این نمایشگاه پارک هرمزگان به ارائه محصولات تولیدی دانش بنیان پرداخت.

وی با بیان اینکه اینوتکس فرصتی برای بازاریابی محصولات فناورانه بود، ادامه داد، استقبال از محصولات شرکت دانش بنیان صنعت و فناوری هوشمند خلیج فارس فراتر از انتظار بود که انتظار داریم زمینه برای عرضه بیشتر این محصول در بازارهای بین المللی فراهم شود.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار