بازگشت به اخبار

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان: محصول پارک هرمزگان در ردیف طرح های برگزیده شیخ بهایی قرار گرفت

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: جشنواره شیخ بهایی فرصتی بود تا فناوری تولید شده در پارک علم و فناوری هرمزگان کاندیدای محصول برگزیده مهمترین جشنواره فن آفرینی کشور شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، علی فتی افزود: فراخوان شرکت در دوازدهمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی از سال گذشته منتشر شد که فن آوران هرمزگان نیز برای حضور در این رویداد مهم شرکت کردند که خوشبختانه  محصول تولید آگار از جلبک های آگاروفیتی تولیدی هرمزگان که توسط واحد فناور زیست سبز دریا در این جشنواره شرکت کرده بود به عنوان ۲۲ شرکت برگزیده به مرحله نهایی راه یافت.

وی تصریج کرد، در مدت سه روز برگزاری این جشنواره، محصول آگار تولید شده در معرض دید عموم قرار گرفت و با نظر هیات داران کاندید سه فناوری برتر جایزه مرحوم پیروز نیز شد که این مهم نتیجه فعالیت فناوران  پارک علم و فناوری هرمزگان است.

وی ابراز امیدواری کرد، واحدهای فناور با حضور در چنین جشنواره و نمایشگاه هایی بتوانند ظرفیت های پارک هرمزگان را به خوبی معرفی کنند.

به گفته وی، شركت‌هايي مي‌توانستند در جشنواره شیخ بهایی حضور يابند كه حائز سه شرط اصلي نوآوري و فناوري در توليد محصول، توليد محصول و تجاري‌سازي (عرضه محصول به بازار و توليد ثروت) انجام شده باشد، حداقل ۵۱ درصد سهام متعلق به بخش خصوصي باشد.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار