بازگشت به اخبار

با همکاری پارک علم و فناوری هرمزگان؛ مسابقات افکت نوری و سازه های ماکارونی ویژه دانشجویان برگزار می شود

مسابقات افکت نوری و سازه های ماکارونی با همکاری پارک علم و فناوری در دانشگاه هرمزگان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، دکتر پویان مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری افزود: مسابقات افکت نوری تاکنون طی سالی های ۹۲ و ۹۳ برگزار شده که با وقفه ای یک ساله سومین دوره آن ۱۰ خرداد توسط انجمن علمی برق دانشگاه هرمزگان برگزار می شود.

وی با اشاره به مسابقه افکت نوری افزود: افکت نوری مسابقه ای  تخصصی در زمینه AVR است که تسلط دانشجویان را بر اصول برنامه نویسی و استفاده از میکر کنترلرها به چالش می کشد.

به گفته مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان، در این مسابقه شرکت کنندگان می بایست با ایجاد افکت هایی بوسیله LED  و هماهنگی آن، طرح هایی را ایجاد کنند.

ادیبی با اشاره به اهمیت برگزاری این مسابقات و مشارکت پارک علم و فناوری هرمزگان در تداوم آن افزود: برگزاری مسابقه افکت نوری طی دو دوره گذشته نشان داد که استعداد و خلاقیت دانشجویان می تواند منجر به طرح هایی بکر و زیبا شود.

وی همچنین از همکاری پارک هرمزگان در برگزاری مسابقه سازه های ماکارونی خبر داد و گفت: این مسابقه ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

وی همچنبن گفت: پارک هرمزگان برای اولین بار از مسابقات سازه های ماکارونی که توسط دانشگاه هرمزگان برگزار می شود نیز حمایت خواهد کرد.

ادیبی در پایان گفت: برای تیم های برتر در این مسابقات جوایز نفیسی از سوی پارک علم و فناوری در نظر گرفته شده است.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار