بازگشت به اخبار

استاندار از روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان تجلیل کرد

تقدیر درخور (1)استاندار از روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، بر اساس رای هیات داوران روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان برگزیده مسابقه مقاله نویسی شد.

ماه گذشته شورای روابط عمومی های استان با فراخوانی از روابط عمومی های استان خواست تا با نگارش مقاله هایی با موضوع نقش روابط عمومي در ترويج اقتصاد مقاومتي و جايگاه روابط عمومي در تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي در بخش مسابقه جشنواره روابط عمومی ها شرکت کنند که روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان یکی از برگزیدگان این جشنواره انتخاب شد.

بر اساس این گزارش، با رای هیات داوران خلیل درخورد از روابط عمومی پارک علم و فناوری هرمزگان، به عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب و مورد تقدیر استاندار هرمزگان قرار گرفت.

در بخشی از این لوح تقدیر که به امضای استاندار هرمزگان رسیده است، آمده: رشد و توسعه فرهنگی جامعه و بسیج افکار عمومی برای رسیدن به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستلزم عزم جدی در آگاهی رسانی به مردم است که در این عرصه روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر می شود.

در بخش دیگری از این تقدیر نامه آمده است: از اینکه با هدف اعتلا و ارتقای فعالیت های علمی در راستای تحقق فرمایشات مقام عظمای ولایت و سیاست های دولت تدبیر و امید؛ در مقاله مسابقه مقاله نویسی با عنوان نقش روابط عمومی در ترویج اقتصاد مقاومتی و جایگاه روابط عمومی در تحقق نامگذاری سال موفق به کسب رتبه مقاله برتر نایل آمده اید تبریک گفته و این لوح تقدیم شما می گردد امید است، با تکیه بر دانش بومی و حس خوداتکایی و با عزم ملی و مدیریت جهادی بتوانیم بهبود اقتصاد و فرهنگ را برای کشور به ارمغان آورده و این حرکت شایسته استمرار یافته یابد..

گفتنی است، همزمان با روز روابط عمومی ها از تلاش پارک علم و فناوری در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان قدردانی شد.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار