بازگشت به اخبار

تاکید نمایندگان هرمزگان بر تامین زیرساخت های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان

نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بر تامین زیرساخت های مورد نیاز شرکت های مستقر در پارکهای علم و فناوری تاکید کردند.

مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: تمامی نمایندگان هرمزگان در زمان برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پارک های کشور از محصولات تولید شده هرمزگان بازدید کردند.

 

وی با بیان اینکه نمایندگان محترم بر اهمیت شرکت های دانش بنیان و استفاده از محصولات و فناوریهای آنها تاکید ویژه دارند، ابراز داشت: نمایندگان هرمزگان تامین زیرساخت های لازم و تامین فضای فیزیکی برای شرکت ها را یکی از مهمترین نیازهای اساسی برای حمایت از فعالان عرصه دانش بنیان ذکر کردند.

 

علی فتی ادامه داد، در حال حاضر ۴۳ شرکت دانش بنیان در پارک علم و فناوری هرمزگان حضور دارند که کمبود فضای فیزیکی باعث شده تا این شرکت ها نتوانند از امکاناتی که در قانون برای آنها در نظر گرفته شده استفاده کنند.

 

وی با بیان اینکه مجموعه دولت بویژه استاندار و نماینده ولی فقیه در هرمزگان به ضرورت حمایت از این شرکت ها تاکید دارند، ابراز امیدواری کرد، با حمایت نمایندگان هرمزگان بتوان گامی موثر در تامین زیرساخت های شرکت های دانش بنیان در هرمزگان بر داشت.

گفتنی است، نمایشگاه دستاوردهای پارک های علم و فناوری تا روز چهارشنبه در محل مجلس شورای اسلامی دایر است.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار