بازگشت به اخبار

محصولات دانش بنیان هرمزگان قابلیت فروش در بازار های بین المللی را دارد

مدیرکل دفتر امور فناوری وزارت علوم گفت: محصولات دانش بنیان استان هرمزگان قابلیت فروش در بازار های بین المللی را دارد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان هرمزگان و دبیرخانه استانی جشنواره علم تا عمل، دکتر خسرو پیری در بازدید از غرفه هرمزگان در جشنواره ملی علم تا عمل واقع در مصلی تهران گفت: حضور در نمایشگاه و جشنواره ها باعث می شود تا محصولات استان ها بهتر دیده شود.

وی با بیان اینکه هرمزگان با حضور در نمایشگاه های منطقه ای و ملی تلاش کرده تا قابلیت های موجود این استان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهد، خاطرنشان کرد، در حال حاضر فرصت مناسبی است تا محصولات این استان در عرصه های بین المللی نیز در معرض دید علاقه مندان در خارج کشور قرار گیرد.

وی تصریح کرد، محصولات هرمزگان قابلیت فروش بین المللی دارد و لازم است در این حوزه نیز ورود کند.

وی همچنین از برپایی نمایشگاه محصولات فناورانه وزارت علوم در آفریقا خبر داد و گفت: محصولات هرمزگان نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

مهندس علی فتی دبیر استانی جشنواره علم تا عمل و رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان نیز با قدردانی از توجه پیری مدیرکل دفتر امور فناوری وزارت علوم وزارت به واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان هرمزگانی ابراز امیدواری کرد، با انجام هماهنگی های لازم از فرصت هایی که در اختیار هرمزگان قرار می گیرد حداکثر استفاده شود.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار