بازگشت به اخبار

معاون استاندار: استارت آپ ویکند فرصتی برای افراد دارای ایده در هرمزگان است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان از برگزاری رویداد استارت آپ ویکند برای اولین بار در هرمزگان با همکاری پارک علم و فناوری استان هرمزگان و موسسه آموزشی پژوهشی نانو صنعت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان هرمزگان، دکتر رضا برومند افزود: در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت‌آپ، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

وی با بیان اینکه برگزاری استارت آپ فرصتی است تا هرمزگانی ها در قالب گروه های مختلف تجربه جدیدی کسب کنند، افزود: با تمهیداتی که از سوی پارک علم و فناوری و موسسه آموزشی پژوهشی نانو صنعت اندیشیده شده، علاقه مندان می توانند تا روز سه شنبه ۲۵ فروردین در این رویداد ثبت نام کنند.

به گفته برومند، در این برنامه مربیانی نیز حضور دارند که کمک می کنند تا شرکت کنندگان تجربه بیشتری در حوزه فعالیت خود بیاموزند.

گفتنی است، علاقه مندان می تواند جهت ثبت نام در این رویداد به سایت swhormozgan.ir مراجعه و نامنویسی کنند. استارت آپ ویکند هرمزگان از چهارشنبه ۲۶ فروردین ماه آغاز و تا جمعه ۲۸ همین ماه ادامه خواهد یافت.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار