بازگشت به اخبار

با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده؛ استارتاپ ویکند بندرعباس کلید خورد

اولین استارتاپ ویکند بندرعباس شب گذشته با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت کننده در بندرعباس آغاز شد و تا جمعه شب ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان هرمزگان، در این مراسم که از سوی پارک علم و فناوری هرمزگان و با همکاری موسسه علمی آموزشی نانو صنعت تدارک دیده شده بود، علاوه بر شرکت کنندگان، دکتر مرتضی حقیری زاده مشاور عالی استاندار هرمزگان، عباس امینی زاده شهردار بندرعباس، تراب ذاکری مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و رئیس میز استان هرمزگان در کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، نجاتی عضو شورای شهر بندرعباس، دکتر ادیبی رئیس مرکز رشد پارک علم و فناوری و دیگر مسوولان نیز حضور داشتند، پیرامون کار و کارآفرینی و نقش افراد در توسعه آن بحث و تبادل نظر شد.

بعد از سخنرانی کلیدی تراب ذاکری رئیس میز استان هرمزگان در کمیسیون چشم انداز و نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهردار بندرعباس نیز در این زمینه با حاضران سخن گفت.

میزگرد بررسی چالش های کارآفرینی استان هرمزگان نیز از دیگر برنامه هایی بود که با حضور چهار نفر از کارآفرینان استان هرمزگان برگزار شد و پس از بحث در این زمینه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

سخنرانی حسین موسوی، مدیر ارتباط با مشتریان شبکه تبلیغات از دیگر برنامه های آغازین استارتاپ ویکند بندرعباس بود که پس از آن شروع رسمی استارتاپ با اجرای پویا کندری نماینده جهانی استارتاپ کلید خورد و ۴۵ نفر از کسانی که برای طرح ایده خود نامنویسی کردند روی سن رفتند و در مدت زمان یک دقیقه برای حاضران از ایده هایشان سخن گفتند. پس از اینکه ایده ها مطرح و حاضران آن را شنیدند، رای گیری برای بهترین ایده ها با حضور شرکت کنندگان آغاز شد و در نهایت ۱۰ ایده برتر انتخاب شده از سوی حاضران معرفی شد. طراحان ۱۰ ایده برتر برای جزئیات بیشتر و یارگیری برای تکمیل گروه بار دیگر روی سن رفتند و جزئیات بیشتری از ایده هایشان را به حاضران توضیح دادند و در نهایت تیم بندی نیز انجام شد تا مقدمات شروع فعالیت گروه ها از امروز پنجشنبه آغاز شود.

این مراسم فردا جمعه با معرفی گروه های برتر از سوی داوران به کار خود پایان می دهد.

داوری استارتاپ ویکند بندرعباس را بابک تراکمه معاون عمرانی استانداری هرمزگان و عبدالرضا نادری پور مدیر بیمه معلم استان هرمزگان را بر عهده دارند.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار