بازگشت به اخبار

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان:مخترعان هرمزگانی با نحوه ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری آشنا شدند

مخترعین هرمزگانی با همکاری پارک علم و فناوری استان هرمزگان با نحوه ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علکم و فناوری استان هرمزگان، مخترعان هرمزگانی با حضور در کارگاه های آموزشی که با حضور مهرداد الیاسی رئیس اداره ثبت اختراعات ایران برگزار شد روند ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری را فرا گرفتند.

این دوره ها که به مدت سه روز و بصورت مجزا در محل آموزش و پژوهش استانداری و پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد، شرکت کنندگان با موضوعات ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری، ثبت برند و علایم تجاری و روند داوری و ارزیابی اختراعات آشنا شدند.

مهندس علی فتی رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان در این ارتباط تصریح کرد،: پارک هرمزگان در راستای حمایت از پژوهشگران و مخترعان برنامه های مختلفی را در دستور کار خود قرار داده است که برگزاری کارگاه آموزشی با حضور اساتید مجرب یکی از این برنامه هاست.

به گفته وی،طی سه روز برگزاری کارگاه نزدیک به ۱۵۰ نفر از پژوهشگران، مخترعان، دانشجویان و… در کارگاه حضور یافتند.

رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان برگزاری کارگاه با حضور اساتید مجرب برای علاقه مندان به حوزه فناوری را سرمایه گذاری برای آینده دانست و بیان کرد، یکی از دغدغه های فعالان این عرصه نحوه ثبت اختراع و حقوق مالکیت فکری آنهاست که خوشبختانه با برگزاری این کارگاه به بسیاری از سوالات فعالان این عرصه پاسخ داده شد.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار