بازگشت به اخبار

فعالیت پارک علم و فناوری در شهرستان های هرمزگان گسترش می یابد

سرپرست مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری استان هرمزگان از گسترش فعالیت پارک علم و فناوری در شهرستان های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان هرمزگان، دکتر پویان ادیبی، در بازدید دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی میناب از پارک علم و فناوری استان هرمزگان افزود: تاکنون فعالیت پارک علم و فناوری متمرکز در مرکز استان بوده است اما با برنامه ریزی های صورت گرفته توسعه فناوری در قالب مراکز نوآوری در شهرستان ها نیز گسترش می یابد.

وی با بیان اینکه صاحبان ایده در سراسر استنان هرمزگان پراکنده هستند، تصریح کرد، با آغاز فعالیت مراکز نوآوری شهرستان ها، افراد صاحب ایده در سراسر استان می توانند با مراجعه به مراکز نوآوری همان شهرستان از حمایت های پارک علم و فناوری استان هرمزگان بهره مند شوند.

ادیبی با تاکید بر اینکه حوزه کاری مراکز رشد پارک علم و فناوری کاملا مشخص است، بیان داشت: فعالیت های ما در راستای تبدیل ایده به عمل است و تلاش می کنیم تا با فراهم آوردن امکانات، به تجاری سازی ایده ها سرعت ببخشیم.

وی به دغدغه دانشجویان پس از فارغ التحصیلی اشاره کرد و گفت: پارک علم و فناوری این فرصت را پیش آورده تا دانشجویان بتوانند  با ایده ای که دارند آن را پس از تجاری سازی به سود برسانند.

گفتنی است، دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی میناب از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری بازدید و از نزدیک با فعالیت آنها آشنا شدند.
شرفی یکی از اساتید دانشگاه علمی کاربردی میناب نیز پس از بازدید از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری با مثبت ارزیابی کردن این بازدید بیان داشت: پارک علم و فناوری و مراکز رشد وابسته به این مجموعه فرصتی است تا افراد دارای ایده بتوانند با استفاده از امکانات مادی و معنوی پارک علم و فناوری نسبت به تجاری سازی محصولات شان اقدام کنند.

این اعلان را به اشتراک گذارید

بازگشت به اخبار